Warwick Hotel Paris

Te gjithe bien ne dashuri me Parisin. Po po kaq e lehte eshte te biesh ne dashuri me hotelin Warwick Champs-Élysées.

Pershkrimi

  Hoteli ju garanton nje ekpserience te paharrueshme ne qytetin e bukur dhe romantik te Parisit. Vetem hapa larg shetitores me te bukur ne bote, hoteli pozicionohet ne zemer te Parisit Brenda trekendeshit te arte. Hoteli eshte vetem minuta larg siteve me te njohura te Parisit keshtu qe s'do keni problem te orientoheni. Brenda ne hotel, klientet do te mahniten nga dezajni I mrekullueshem I hotelit. Pra zgjedhja e duhur per ju eshte Warwick

Hotelet jashtë Shqipërisë

Hotel Bolivar

I lokalizuar ne nje ndertese historike te shekullit te 19-te...

Lexo më shumë

Hotel Lidio

Hotel Lidio eshte nje opsion shume interesant per te kaluar...

Lexo më shumë

Splendide Royal Hotel Rome

A luxury hotel in the heart of one of the...

Lexo më shumë

D'inghilterra Hotel Rome

Ky hotel I mrekullueshem ndodhet pikerisht ne qender te Romes...

Lexo më shumë

Hotel Raphael Relais Rome

Me fasaden e tij te mbuluar ne bimesi Rafael hotel...

Lexo më shumë

King Court Pragë

Nje nder hotelet me te mrekullueshme te Prages ku do...

Lexo më shumë

Grandior Hotel Pragë

Grandior Hotel Pragë eshte nje hotel luksoz prej 5 yjesh...

Lexo më shumë

Grand Hotel Bohemia Pragë

Nje hotel prej 5 yjesh  Grand Hotel Bohemia ofron nje...

Lexo më shumë

San Regis Hotel Paris

I ndodhur ne menyre perfekte ne distriktin e Champs Elysees...

Lexo më shumë

Castille Hotel Paris

Hoteli Castille nderthurja e kultures italiane ne zemren e Parisit...

Lexo më shumë

Regina Hotel Paris

Hoteli prestigjoz Regina I perket tradites se gjate franceze te...

Lexo më shumë

Montaigne Hotel Paris

Hoteli I luksit dhe kultures ne qytetin me te bukur...

Lexo më shumë

Warwick Hotel Paris

Te gjithe bien ne dashuri me Parisin. Po po kaq...

Lexo më shumë