King Court Pragë

Nje nder hotelet me te mrekullueshme te Prages ku do te mund te shijoni magjine qe ju ofron

Pershkrimi

Nje ndertese e stilit se Rilindjes eshte transformuar ne menyre mjeshterore ne hotelin prej 5 yjesh KINGS COURT.

Kjo ndertese garanton akomodim luksoz ne 137 dhomat e saj, sallen a saj te konferencave, dhe sallen e kercimit te pershtatshme per cdo lloj eventi.

Ne hotelin tone ne Prage gjithashtu mund te shijoni SPA-ne tone qe ka nje pishine me Jacuzzi, dhome avulli, sauna dhe fitness.

Te gjithe klientet vleresojne Wi-Fi falas neper te gjithe ndertesen. Hoteli jone eshte nje nder hotelet me te mire ne Prage, per shkak te nivelit te larte te sherbimit, dizenjos se mrekullueshme dhe akomodimit relaksues.

 

Hotelet jashtë Shqipërisë

Hotel Bolivar

I lokalizuar ne nje ndertese historike te shekullit te 19-te...

Lexo më shumë

Hotel Lidio

Hotel Lidio eshte nje opsion shume interesant per te kaluar...

Lexo më shumë

Splendide Royal Hotel Rome

A luxury hotel in the heart of one of the...

Lexo më shumë

D'inghilterra Hotel Rome

Ky hotel I mrekullueshem ndodhet pikerisht ne qender te Romes...

Lexo më shumë

Hotel Raphael Relais Rome

Me fasaden e tij te mbuluar ne bimesi Rafael hotel...

Lexo më shumë

King Court Pragë

Nje nder hotelet me te mrekullueshme te Prages ku do...

Lexo më shumë

Grandior Hotel Pragë

Grandior Hotel Pragë eshte nje hotel luksoz prej 5 yjesh...

Lexo më shumë

Grand Hotel Bohemia Pragë

Nje hotel prej 5 yjesh  Grand Hotel Bohemia ofron nje...

Lexo më shumë

San Regis Hotel Paris

I ndodhur ne menyre perfekte ne distriktin e Champs Elysees...

Lexo më shumë

Castille Hotel Paris

Hoteli Castille nderthurja e kultures italiane ne zemren e Parisit...

Lexo më shumë

Regina Hotel Paris

Hoteli prestigjoz Regina I perket tradites se gjate franceze te...

Lexo më shumë

Montaigne Hotel Paris

Hoteli I luksit dhe kultures ne qytetin me te bukur...

Lexo më shumë

Warwick Hotel Paris

Te gjithe bien ne dashuri me Parisin. Po po kaq...

Lexo më shumë