Concord Travel

Kompania jone ka si qellim kryesor ti sherbeje klienteve tane ne Shqiperi me udhetime te gjithanshme si dhe me informacione te pasura mbi holetet.
Planifikoni pushimet tuaja, në një nga resortet dimërore që ofron rajoni.
Njihuni me qytet kryesore të Shqipërisë, bukurite qe keto qytete ju ofrojne.
Ndodhet në një gji shkëmbor romantik në bregdetin malazez, në Budva
Njihuni me turet kryesore që ofron Concord travel përgjatë gjithë Shqipërisë, për të gjithë ju.

Ofertat tona

Kuba

Nisja nga Tirana me kompaninë Alitalia Tirane- Rome- Havana 3 netë qëndrimi ne Havana ku do të keni mundësinë të nj...