Montaigne Hotel Paris

Hoteli I luksit dhe kultures ne qytetin me te bukur ne bote, kto jane fjalet qe e pershkruajne me mire.

Pershkrimi

Vendi I qetesise dhe paqes, hoteli Montaigne ndodhet ne distriktin e 8, ne trekendeshin e arte ku cdo sit I famshem mund te shihet me sy te lire dhe eshte vetem minuta larg me kembe. Pozicioni perfekt e ben hotelin ideal per takime biznesi ose pike turistike te mrekullueshme. Nqs jeni ne kerkim te nje dhome te rehatshme apo te nje suite luksoze, atehere hotel Montaigne ju ofron keto edhe me shume. Ju vetem duhet te na besoni pushimet tuaja dhe ne bejme pjesen tjeter.

Hotelet jashtë Shqipërisë

Hotel Bolivar

I lokalizuar ne nje ndertese historike te shekullit te 19-te...

Lexo më shumë

Hotel Lidio

Hotel Lidio eshte nje opsion shume interesant per te kaluar...

Lexo më shumë

Splendide Royal Hotel Rome

A luxury hotel in the heart of one of the...

Lexo më shumë

D'inghilterra Hotel Rome

Ky hotel I mrekullueshem ndodhet pikerisht ne qender te Romes...

Lexo më shumë

Hotel Raphael Relais Rome

Me fasaden e tij te mbuluar ne bimesi Rafael hotel...

Lexo më shumë

King Court Pragë

Nje nder hotelet me te mrekullueshme te Prages ku do...

Lexo më shumë

Grandior Hotel Pragë

Grandior Hotel Pragë eshte nje hotel luksoz prej 5 yjesh...

Lexo më shumë

Grand Hotel Bohemia Pragë

Nje hotel prej 5 yjesh  Grand Hotel Bohemia ofron nje...

Lexo më shumë

San Regis Hotel Paris

I ndodhur ne menyre perfekte ne distriktin e Champs Elysees...

Lexo më shumë

Castille Hotel Paris

Hoteli Castille nderthurja e kultures italiane ne zemren e Parisit...

Lexo më shumë

Regina Hotel Paris

Hoteli prestigjoz Regina I perket tradites se gjate franceze te...

Lexo më shumë

Montaigne Hotel Paris

Hoteli I luksit dhe kultures ne qytetin me te bukur...

Lexo më shumë

Warwick Hotel Paris

Te gjithe bien ne dashuri me Parisin. Po po kaq...

Lexo më shumë