Ski në Kolashinë - 50 euro personi!

Ski në Kolashinë - 50 euro personi!

Ne cmimi perfshihet :
Fjetje, mëngjes, darkë.
Perdorimi saunave, dhomës me avull, jacuzzi dhe palestra.
Parkim i lirë, Wifi
Transport falas nga Hoteli te qendra e skive - Hotel

Nxitoni te rezervoni!!!

Ofertat tona

Fundjavat Speciale - Argetohu dhe Relaks…

Oferte per fundjaven e Prillit 290 eur, per dy nete...

Read more

Udhetim ne Dubai

Pikat kryesore Atlantis The Palm Palm Jumeirah Burj Al Arab Dubai Mall - Shoping...

Read more

Udhetim ne grup Amsterdam

Nese kerkoni te vizitoni Amsterdamin me cmime ekonomike duke pare...

Read more

Prage

Kaloni 3 net duke perjetuar momentet me te bukura te jetes...

Read more

Kroaci (Dubrovnik)

Kaloni pushimet tuaja ne vendet qe kemi perzgjedhur per ju...

Read more