Regina Hotel Paris

Hoteli prestigjoz Regina I perket tradites se gjate franceze te hoteleve luksoze/

Pershkrimi

Pozicionohet ne pjesen qendrore te qytetit duke pare drejt muzeut te Luvrit dhe pjeses me te mire te Kopshtit Tuileries.

Nje hotel luksoz minuta larg Teatrit Francez te Komedise dhe Operes Garnier. Ze nje nga pozicionet me te cmueshme ne Paris pikerisht afer qendres se tij.

Hapur ne vitin 1900 hoteli I mrekullueshem ka nje interior design qe do t'ju lere pa fjale. Madje me bindje te plote mund t'ju themi qe eshte nje nder hotelet te pakta qe ofron pamje te mrekullueshme.

Nje kuzhine e mrekullueshme e nderthuru me ambjentin e restorantit bejne qe te ndiheni sikur po hani ne parajse. Pra cfare po prisni me shume per ta provuar si eksperience .

Hotelet jashtë Shqipërisë

Hotel Bolivar

I lokalizuar ne nje ndertese historike te shekullit te 19-te...

Lexo më shumë

Hotel Lidio

Hotel Lidio eshte nje opsion shume interesant per te kaluar...

Lexo më shumë

Splendide Royal Hotel Rome

A luxury hotel in the heart of one of the...

Lexo më shumë

D'inghilterra Hotel Rome

Ky hotel I mrekullueshem ndodhet pikerisht ne qender te Romes...

Lexo më shumë

Hotel Raphael Relais Rome

Me fasaden e tij te mbuluar ne bimesi Rafael hotel...

Lexo më shumë

King Court Pragë

Nje nder hotelet me te mrekullueshme te Prages ku do...

Lexo më shumë

Grandior Hotel Pragë

Grandior Hotel Pragë eshte nje hotel luksoz prej 5 yjesh...

Lexo më shumë

Grand Hotel Bohemia Pragë

Nje hotel prej 5 yjesh  Grand Hotel Bohemia ofron nje...

Lexo më shumë

San Regis Hotel Paris

I ndodhur ne menyre perfekte ne distriktin e Champs Elysees...

Lexo më shumë

Castille Hotel Paris

Hoteli Castille nderthurja e kultures italiane ne zemren e Parisit...

Lexo më shumë

Regina Hotel Paris

Hoteli prestigjoz Regina I perket tradites se gjate franceze te...

Lexo më shumë

Montaigne Hotel Paris

Hoteli I luksit dhe kultures ne qytetin me te bukur...

Lexo më shumë

Warwick Hotel Paris

Te gjithe bien ne dashuri me Parisin. Po po kaq...

Lexo më shumë