Ofertë Maestral Resort & Casino - 130 Euro nata (çifti)

Nga data 1 Nëntor deri në 20 Dhjetor!
Me cmimin prej 130 euro nata (Çifti)
Sea View ( dhomë me pamje nga deti)
Mëngjesi i përfshirë
Minimumi 2 netë qëndrim
Për rezervime na kontaktoni në: 069 40 39 003 ☎️

Ofertat tona

Fundjavat Speciale - Argetohu dhe Relaks…

Oferte per fundjaven e Prillit 290 eur, per dy nete...

Read more

Udhetim ne Dubai

Pikat kryesore Atlantis The Palm Palm Jumeirah Burj Al Arab Dubai Mall - Shoping...

Read more

Udhetim ne grup Amsterdam

Nese kerkoni te vizitoni Amsterdamin me cmime ekonomike duke pare...

Read more

Prage

Kaloni 3 net duke perjetuar momentet me te bukura te jetes...

Read more

Kroaci (Dubrovnik)

Kaloni pushimet tuaja ne vendet qe kemi perzgjedhur per ju...

Read more