Grand Hotel Bohemia Pragë

Nje hotel prej 5 yjesh  Grand Hotel Bohemia ofron nje akomodim luksoz ne secilen prej 79 dhomave te saj.

Pershkrimi

Hoteli ndodhet ne nje ndertese historike te 1920 qe do t'ju magjepsi me atmosferene saj te koherave te vjetra.
Se bashku me dhomat te ndertuara sipas stilit modern krijon kombinacionin me perfekt per qendrimin tuaj te paharrueshem. Grand Hotel Bohemia pozicionohet ne zemren e qyteti te vjeter te Prages.
Qendra e qytetit te vjeter se bashku me oren astronomike historike, uren Charles, Sheshin Wenceslaw ose qendra hebraike Josefov te gjitha mund te arrihen Brenda minutave duke ecur.
Krenaria e vertete e hotelit tone qendron tek salla e konferencave e ndertuar sipas stilit arkitekturor Neo-Barok.
Nqs do te magjepsesh te ftuarit dhe te kesh nje event qe te mbahet mend, organize dasmen tende ne sallen qendrore te hotelit.
Hoteli garanton Wi-Fi ne secilen prej dhomave te tij.
Hoteli ofron mundesi parkimi ne parkingun e supervizuar perballe nqs klientet vijne me makina.

Hotelet jashtë Shqipërisë

Hotel Bolivar

I lokalizuar ne nje ndertese historike te shekullit te 19-te...

Lexo më shumë

Hotel Lidio

Hotel Lidio eshte nje opsion shume interesant per te kaluar...

Lexo më shumë

Splendide Royal Hotel Rome

A luxury hotel in the heart of one of the...

Lexo më shumë

D'inghilterra Hotel Rome

Ky hotel I mrekullueshem ndodhet pikerisht ne qender te Romes...

Lexo më shumë

Hotel Raphael Relais Rome

Me fasaden e tij te mbuluar ne bimesi Rafael hotel...

Lexo më shumë

King Court Pragë

Nje nder hotelet me te mrekullueshme te Prages ku do...

Lexo më shumë

Grandior Hotel Pragë

Grandior Hotel Pragë eshte nje hotel luksoz prej 5 yjesh...

Lexo më shumë

Grand Hotel Bohemia Pragë

Nje hotel prej 5 yjesh  Grand Hotel Bohemia ofron nje...

Lexo më shumë

San Regis Hotel Paris

I ndodhur ne menyre perfekte ne distriktin e Champs Elysees...

Lexo më shumë

Castille Hotel Paris

Hoteli Castille nderthurja e kultures italiane ne zemren e Parisit...

Lexo më shumë

Regina Hotel Paris

Hoteli prestigjoz Regina I perket tradites se gjate franceze te...

Lexo më shumë

Montaigne Hotel Paris

Hoteli I luksit dhe kultures ne qytetin me te bukur...

Lexo më shumë

Warwick Hotel Paris

Te gjithe bien ne dashuri me Parisin. Po po kaq...

Lexo më shumë