Hotel Lidio

Hotel Lidio eshte nje opsion shume interesant per te kaluar pushime verore prane detit te bukur te Adriatikut. I lokalizuar ne qender te Alba Adriatica,hoteli eshte i rrethuar nga nje gjelberim i madh i cili ofron nje freski te mrekullueshme. Deti i kristalte eshte nje vecanti tjeter qe ofron plazhi privat i ketij hoteli. Rinovimet e fundit e kane ndryshuar teresisht imazhine Hotel Lido duke e kthyer ate ne hotelin me te bukur me 3 yje te Alba Adriatica 

Pershkrimi

Pozicionimi
Ne qender te Alba Adriatica, ne rreshtin e pare prane detit, me nje lokalcion perfekt dhe shume te favorshem

Dhomat:
Dhomat e hotelit jane te dekoruara me tone moderne dhe delikate, te nderthurura me nje komoditet ku askund tjeter nuk mund ta gjeni
Dhomat permbajne kushtet e nevojshme per klientet si:hidromasazh, ajer te kondicionuar, internet ne te gjithe ambientin, kasaforte, Tv LCD etj
Hoteli i kategorizon dhomat ne disa lloje si:
Dhoma matrimoniale
Dhoma dyshe me pamje deti
Dhoma treshe
Dhoma familjare
Junior suite

Restoranti dhe Baret
Mund te themi qe kuzhina eshte krenarie e ketij hoteli. Karakteristike e restorantit te hotelit eshte respekti per tradicionalen. Ju mund te shijoni ushqimet e shijshme te cilat nderthurin tradicionalen me elemente te kuzhinave me te mira boterore. Nje vecanti tjeter e kuzhines eshte edhe menuja e ndryshme cdo dite. Ne propozojme ushqime dhe menu te ndryshme ne menyre qe klientet te kene mundesi te provojne shumellojshmeri te ushqimeve
Bari-per kenaqesine tuaj, hoteli ofron pije te shumellojshme ne nje atmosfere te vecante ne barin e hotelit.
Ju mund te shijoni gjithashtu kokteile te shumellojshme ne rehatine dhe luksin qe sjell bari i hotelit

Plazhi dhe pishina
Hoteli ndodhen ne vijen e pare prane plazhit dhe ofron nje plazh privat me uje te kristalte
Pishina eshte gjithashtu nje ambient perfekt per tu relaksuar 

Aktivitetet
Hoteli ofron mundesi te shumta argetimi edhe nepermjet aktiviteteve te nryshme qe ofron per femije dhe te rritur
Mini Clube te ndryshme me animator ku mesohet dhe kalohet bukur
Lojra ne plazh etj

 

 

Hotelet jashtë Shqipërisë

Hotel Bolivar

I lokalizuar ne nje ndertese historike te shekullit te 19-te...

Lexo më shumë

Hotel Lidio

Hotel Lidio eshte nje opsion shume interesant per te kaluar...

Lexo më shumë

Splendide Royal Hotel Rome

A luxury hotel in the heart of one of the...

Lexo më shumë

D'inghilterra Hotel Rome

Ky hotel I mrekullueshem ndodhet pikerisht ne qender te Romes...

Lexo më shumë

Hotel Raphael Relais Rome

Me fasaden e tij te mbuluar ne bimesi Rafael hotel...

Lexo më shumë

King Court Pragë

Nje nder hotelet me te mrekullueshme te Prages ku do...

Lexo më shumë

Grandior Hotel Pragë

Grandior Hotel Pragë eshte nje hotel luksoz prej 5 yjesh...

Lexo më shumë

Grand Hotel Bohemia Pragë

Nje hotel prej 5 yjesh  Grand Hotel Bohemia ofron nje...

Lexo më shumë

San Regis Hotel Paris

I ndodhur ne menyre perfekte ne distriktin e Champs Elysees...

Lexo më shumë

Castille Hotel Paris

Hoteli Castille nderthurja e kultures italiane ne zemren e Parisit...

Lexo më shumë

Regina Hotel Paris

Hoteli prestigjoz Regina I perket tradites se gjate franceze te...

Lexo më shumë

Montaigne Hotel Paris

Hoteli I luksit dhe kultures ne qytetin me te bukur...

Lexo më shumë

Warwick Hotel Paris

Te gjithe bien ne dashuri me Parisin. Po po kaq...

Lexo më shumë