Hotel Bolivar

I lokalizuar ne nje ndertese historike te shekullit te 19-te, The Comfort Hotel Bolivar ofron nje lokacion perfekt per pushimet tuaja Romake ose per qendrimin tuaj te punes
Ne qendren historike te qytetit, ne nje zone ku lehtesisht mund te gjesh transport publik dhe cdo gje tjeter te nevojshme.
Vecantia e hotelit qendron te fakti se ai pozicionohet larg kaosit dhe zhurmave te lodhshme qe na shoqerojne cdo dite

Pershkrimi

Pozicionimi
Ne qendren historike te qytetit te Romes

Dhomat
Dhomat e Hotel Bolivar karakterizohen nga arredimi elegant dhe romantik ne stilin klasik. 
Relaksohuni ne dhomat elegante me nje stil teper origjinal dhe per me teper shume te rehatshme
Hotel Bolivar i kategorizon dhomat ne disa tipe per tju pershtatur me mire kerkesave te klienteve
Dhoma single (njeshe)
Dhoma dyshe
Dhoma treshe
Dhoma katershe
Secila nga dhomat ofron kushtet e pershtatshme per te gjithe

Mengjesi dhe bari
Nje nga vecorite e hotelit eshte mengjesi spektakolar qe ai ofron
Hoteli ofron nje dhome ngrenieje te vecante, te dekoruara me ngjyra dhe me lule te shumta. Nje dritare gjigande te jep mundesine te shijosh mengjesin me nje pamje te mrekullueshme nga jashte
Ushqimet qe ofrohen ne dhomen e ngrenies jane po aq te mira sa dhe ambienti ku ato shijohen. Hapur nga ora 7:00-10:00
Hoteli nuk ka nje restorant por mjedisi ku ai lokalizohet ofron opsione te shumta per te ngrene

Bari
Relaksohuni duke pire nje pije te mire ne ambientin e ngrohte te Barit te hotelit dhe krijon miqesi te reja duke shijuar pijet e shumllojshme

 

 

 

Hotelet jashtë Shqipërisë

Hotel Bolivar

I lokalizuar ne nje ndertese historike te shekullit te 19-te...

Lexo më shumë

Hotel Lidio

Hotel Lidio eshte nje opsion shume interesant per te kaluar...

Lexo më shumë

Splendide Royal Hotel Rome

A luxury hotel in the heart of one of the...

Lexo më shumë

D'inghilterra Hotel Rome

Ky hotel I mrekullueshem ndodhet pikerisht ne qender te Romes...

Lexo më shumë

Hotel Raphael Relais Rome

Me fasaden e tij te mbuluar ne bimesi Rafael hotel...

Lexo më shumë

King Court Pragë

Nje nder hotelet me te mrekullueshme te Prages ku do...

Lexo më shumë

Grandior Hotel Pragë

Grandior Hotel Pragë eshte nje hotel luksoz prej 5 yjesh...

Lexo më shumë

Grand Hotel Bohemia Pragë

Nje hotel prej 5 yjesh  Grand Hotel Bohemia ofron nje...

Lexo më shumë

San Regis Hotel Paris

I ndodhur ne menyre perfekte ne distriktin e Champs Elysees...

Lexo më shumë

Castille Hotel Paris

Hoteli Castille nderthurja e kultures italiane ne zemren e Parisit...

Lexo më shumë

Regina Hotel Paris

Hoteli prestigjoz Regina I perket tradites se gjate franceze te...

Lexo më shumë

Montaigne Hotel Paris

Hoteli I luksit dhe kultures ne qytetin me te bukur...

Lexo më shumë

Warwick Hotel Paris

Te gjithe bien ne dashuri me Parisin. Po po kaq...

Lexo më shumë