Ski në Kolashinë - 50 euro personi!

Ski në Kolashinë - 50 euro personi!

Ne cmimi perfshihet :
Fjetje, mëngjes, darkë.
Perdorimi saunave, dhomës me avull, jacuzzi dhe palestra.
Parkim i lirë, Wifi
Transport falas nga Hoteli te qendra e skive - Hotel

Nxitoni te rezervoni!!!

Our offers

Udhetim ne Dubai

Pikat kryesore Atlantis The Palm Palm Jumeirah Burj Al Arab Dubai Mall - Shoping...

Read more

Udhetim ne grup Amsterdam

Nese kerkoni te vizitoni Amsterdamin me cmime ekonomike duke pare...

Read more