Hotel Molika

Kaloni fundjava te kendshme dhe interesante ne Hotel Molika…Nje vend ku pushimet dimerore kalohen shkelqyeshem. Nje nga vendet e rralla ku mund te shijoni natyren e paprekur. 
Hotel Molika eshte i vendosur ne pjesen jugperendimore te Republikes se Maqedonise, me nje lokacion perfekt ne zonen e Parkut "Pelister" ne 1420 metra lartesi, ne zonen e bukur te pyllit Molika
Vendodhja e hotelit ne pjesen jugperendimore ofron pamje ne luginen e Pellagonise si dhe ne qytetin e Manastirit. Lokacioni perfekt i hotelit do tju lere pa fryme dhe do tju ofroje emocione te vecanta, te paprovuara me pare

 

 

Oferta

Nxitoni të prenotoni pushimet tuaja dimërore dhe të shijoni klimën e bukur të Maqedonise. Për rezervime kontaktoni Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.  ose ne + 355 69 40 39 003 

 

Rezervoni online

Rezervoni online

Emer Mbiemer(*)
Invalid Input

Numer telefoni(*)
Invalid Input

Email(*)
Invalid Input

Numri i personave(*)
Invalid Input

Emri i tour (*)
Invalid Input

Data e rezervimit(*)
Invalid Input

Mesazhi juaj(*)
Invalid Input

Vendosni kodin(*)
Vendosni kodin
Invalid Input

 

Pushimet dimërore

Turqi, Stamboll, me avion

3 dite 199 eur, 4 dite 239 eur

Lexo më shumë

Turqi, Stamboll

2 nete 79 eur, 3 nete 99 eur

Lexo më shumë

PUSHIMET DIMERORE

Udhëtim në Selanik dhe Meteora  2 ditë 59 euro personi.     Dita e...

Lexo më shumë

Hotel Molika

Kaloni fundjava te kendshme dhe interesante ne Hotel Molika…Nje vend...

Lexo më shumë

Hotel Bistra

   Deshironi nje vend te mrekullueshem ku te kaloni pushimet gjithashtu...

Lexo më shumë

Bianka resorts

Bianca Resort ne Kolashin eshte e rrethuar nga nje pyll...

Lexo më shumë

Hotel Alpina

Ne mes te ambjentit te mrekullueshem te Mavrovos, hotel Alpina...

Lexo më shumë

Radika resort

Radika Resort ndodhet ne nje resort malor ne Parkun kombetar...

Lexo më shumë