Hotel Bistra

 

 Deshironi nje vend te mrekullueshem ku te kaloni pushimet gjithashtu te shijoni klimen e bukur? Atehere Hotel Bistra eshte ai qe ju ofron te gjitha keto dhe me shume.
Fundjavat e ftohta te dimrit kalohen shume bukur ne Hotel Bistra. Ky hotel kete dimer vjen me ofertat me te mira per ju dhe familjen tuaj prandaj mbetet opsioni perfekt per te kaluar fundjave fantastike dhe argetuese

 

Pershkrimi

Pershkrimi:
 • I pozicionuar ne Parkun Kombetar te Mavroves, ne kemben e malit Bistra
 • 1.3 km larg nga Plava
 • 100 minuta nga aeroporti I Ohrit dhe I Skopjes
 • Shume afer me Star skilift
Dhomat
 • Dhomat ne Hotel Bistra jane te modeluara dhe te arreduara ne menyre qe te krijojne rehati dhe ti bejne klientet te ndihen si ne shtepi
 • Te gjitha dhomat ofrojne pamje te mrekullueshme
 • Ato permbajne kushtet me te mira si: Jacuzzi, telefon, Tv etj
Kuzhina dhe baret
 • Restoranti ne hotel Bistra ofron nje variete ushqimesh tradicionale ose te huaja
 • Bari I hotelit gjithashtu sherben pije te ndryshme alkolike ose joalkolike
Spa Center
 • Pishine e brendshme
 • Jacuzzi
 • Qender fitness
 • Sauna etj
Aktivitetet
 • Hoteli, I favorizuar nga pozicioni, ofron sporte te ndryshme emocionuese malore
 • Ne hotel ju mund te gjeni gjithashtu edhe rrjete tenisi, voleibolli, basketbolli etj
 • Sherbimi internet ne te gjithe ambjentin

Cmimi

50 euro personi ne nat (gjat fundjavave)
30 euro personi ne nat (nga e diela-enjte)
Ne cmim perfshihet
 • Akomodimi me mengjes te perfshire
  Femijet nga 0-8 vjec akomodimi falas
  Femijet nga 9-12 vjec paguajne 40% te cmimit

Rezervoni online

Rezervoni online

Emer Mbiemer(*)
Invalid Input

Numer telefoni(*)
Invalid Input

Email(*)
Invalid Input

Numri i personave(*)
Invalid Input

Emri i tour (*)
Invalid Input

Data e rezervimit(*)
Invalid Input

Mesazhi juaj(*)
Invalid Input

Vendosni kodin(*)
Vendosni kodin
Invalid Input

 •  

  Pushimet dimërore

  Turqi, Stamboll, me avion

  3 dite 199 eur, 4 dite 239 eur

  Lexo më shumë

  Turqi, Stamboll

  2 nete 79 eur, 3 nete 99 eur

  Lexo më shumë

  PUSHIMET DIMERORE

  Udhëtim në Selanik dhe Meteora  2 ditë 59 euro personi.     Dita e...

  Lexo më shumë

  Hotel Molika

  Kaloni fundjava te kendshme dhe interesante ne Hotel Molika…Nje vend...

  Lexo më shumë

  Hotel Bistra

     Deshironi nje vend te mrekullueshem ku te kaloni pushimet gjithashtu...

  Lexo më shumë

  Bianka resorts

  Bianca Resort ne Kolashin eshte e rrethuar nga nje pyll...

  Lexo më shumë

  Hotel Alpina

  Ne mes te ambjentit te mrekullueshem te Mavrovos, hotel Alpina...

  Lexo më shumë

  Radika resort

  Radika Resort ndodhet ne nje resort malor ne Parkun kombetar...

  Lexo më shumë