Bianka resorts

Bianca Resort ne Kolashin eshte e rrethuar nga nje pyll i mrekullueshem pishash dhe ndodhet ne malin Bjelasica. Te gjithe dhomat dhe zonat publike, disa prej tyre me dizajn prej druri, kane pamje nga pylli I pishave. Dhomat e rehatshme jane te pajisura me standartet me te larta. Arkitektura e resortit eshte unike. Bianca Resort ofron nje restorant a la carte internacional si dhe kuzhine nacionale. Atje gjendet gjithashtu lobby bar, kafeteri me snacks, kek te ndryshem dhe akullore, nje klub nate dhe qender estetike. Kolasina gjendet 924 metra mbi nivelin e detit dhe ofron pushime fantastike si ne dimer ashtu edhe ne vere. Nje atraksion special per turistet eshte edhe parku Biogradska Gora, nje nga 3 pyjet e pazbuluara ne Europe. Bianca Resort eshte vetem 30 minuta larg parkut. Aeroporti I Podgorices me lidhje te rregullt me Beogradin, eshte vetem 1 ore larg me makine.

Oferta

Nxitoni të prenotoni pushimet tuaja dhe të shijoni klimën e bukur të Kolashinit. Bianca Resort ju ofron te kaloni caste te paharrueshme nën shoqërinë e miqve tuaj në ambjentet e saj. Për rezervime kontaktoni Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.  ose ne + 355 69 40 39 003 

Rezervoni online

Rezervoni online

Emer Mbiemer(*)
Invalid Input

Numer telefoni(*)
Invalid Input

Email(*)
Invalid Input

Numri i personave(*)
Invalid Input

Emri i tour (*)
Invalid Input

Data e rezervimit(*)
Invalid Input

Mesazhi juaj(*)
Invalid Input

Vendosni kodin(*)
Vendosni kodin
Invalid Input

 

Pushimet dimërore

Turqi, Stamboll, me avion

3 dite 199 eur, 4 dite 239 eur

Lexo më shumë

Turqi, Stamboll

2 nete 79 eur, 3 nete 99 eur

Lexo më shumë

PUSHIMET DIMERORE

Udhëtim në Selanik dhe Meteora  2 ditë 59 euro personi.     Dita e...

Lexo më shumë

Hotel Molika

Kaloni fundjava te kendshme dhe interesante ne Hotel Molika…Nje vend...

Lexo më shumë

Hotel Bistra

   Deshironi nje vend te mrekullueshem ku te kaloni pushimet gjithashtu...

Lexo më shumë

Bianka resorts

Bianca Resort ne Kolashin eshte e rrethuar nga nje pyll...

Lexo më shumë

Hotel Alpina

Ne mes te ambjentit te mrekullueshem te Mavrovos, hotel Alpina...

Lexo më shumë

Radika resort

Radika Resort ndodhet ne nje resort malor ne Parkun kombetar...

Lexo më shumë