Hotel Alpina

Ne mes te ambjentit te mrekullueshem te Mavrovos, hotel Alpina eshte hoteli me komod me 4* i ndertuar ne stilin malor, sipas te gjitha standarteve modern. Hoteli ofron kushtet ideale per pushime active, kreativitet dhe argetime per te gjitha moshat gjate gjithe vitit. Modern dhe i rehatshem, hotel Alpina eshte e vendosur ne mes te qendres se pushuesve ne Mavrovo, vetem disa qindra metra larg pistes se skive.

 

Oferta

Tipi i dhomes 1 Nate Bed& Breakfast 7 Net Half Board
Standarte 39 Eur 199 Eur
Panoramike 39 Eur 199 Eur
Superiore 45 Eur 215 Eur
Superiore Familjare 45 Eur 215 Eur
Sky De Lux 49 Eur 230 Eur
Suite 60 Eur 250 Eur
Apartament 60 Eur 250 Eur

Rezervoni online

Rezervoni online

Emer Mbiemer(*)
Invalid Input

Numer telefoni(*)
Invalid Input

Email(*)
Invalid Input

Numri i personave(*)
Invalid Input

Emri i tour (*)
Invalid Input

Data e rezervimit(*)
Invalid Input

Mesazhi juaj(*)
Invalid Input

Vendosni kodin(*)
Vendosni kodin
Invalid Input

Pushimet dimërore

Turqi, Stamboll, me avion

3 dite 199 eur, 4 dite 239 eur

Lexo më shumë

Turqi, Stamboll

2 nete 79 eur, 3 nete 99 eur

Lexo më shumë

PUSHIMET DIMERORE

Udhëtim në Selanik dhe Meteora  2 ditë 59 euro personi.     Dita e...

Lexo më shumë

Hotel Molika

Kaloni fundjava te kendshme dhe interesante ne Hotel Molika…Nje vend...

Lexo më shumë

Hotel Bistra

   Deshironi nje vend te mrekullueshem ku te kaloni pushimet gjithashtu...

Lexo më shumë

Bianka resorts

Bianca Resort ne Kolashin eshte e rrethuar nga nje pyll...

Lexo më shumë

Hotel Alpina

Ne mes te ambjentit te mrekullueshem te Mavrovos, hotel Alpina...

Lexo më shumë

Radika resort

Radika Resort ndodhet ne nje resort malor ne Parkun kombetar...

Lexo më shumë