Radika resort

Radika Resort ndodhet ne nje resort malor ne Parkun kombetar te Mavrovo te Maqedonine Perendimore, 9 km nga qendra e skive. Hotel Radika ka nje vendndodhje fantastike e rrethuar me nje pyll te dendur vetem pak hapa lart liqenit te Mavrovos.
Dhomat spacioze tek hotel Radika jane ten je modeli modern ne stilin Barok. Dhomat jane te pajisura me TV digital me mbi 80 kanale, nje minibar, ajer te kondicionuar si dhe tualet. WIFI eshte pa pagese ne te gjithe hotelin.
SPA eshte mund te perdoret pa pagese dhe perfshin sauna, banjo me avull dhe qendren fitness. Gjithashtu gjendet edhe hammam dhe masazhe te cilat jane te vlefshme me pagese ekstra.
Ne dimer, klientet mund te marrin pajisjet e skive e qera per femije dhe per te rritur. Ne vere, klientet mund te shijojne pishinen e jashme me barin e vet, si dhe fushat e sportit apo bicikletat me qera.
Parkingu privat eshte i vlefshem ne cdo kohe. Shkupi eshte vetem 90 km larg hotelit.

Oferta

Radika vjen me cmime shume ekonomike duke filluar nga:
45 euro personi/nat ne dhome dyshe
Ne cmim perfshihet:

  • Akomodimi+ mengjes
  • Femijet 0-4 vjec jane falas
  • I rrituri i trete ne dhome eshte 34 euro/ nat
  • Perdorim te lire te saunes, qendres se fitnesit etj
  • Parking i garantuar
  • Internet ne te gjithe ambjentin
  • Oferta eshte e vlefshme nga 1 dhjetor 2016-1 prill 2017

 

Rezervoni online

Rezervoni online

Emer Mbiemer(*)
Invalid Input

Numer telefoni(*)
Invalid Input

Email(*)
Invalid Input

Numri i personave(*)
Invalid Input

Emri i tour (*)
Invalid Input

Data e rezervimit(*)
Invalid Input

Mesazhi juaj(*)
Invalid Input

Vendosni kodin(*)
Vendosni kodin
Invalid Input

Pushimet dimërore

Turqi, Stamboll, me avion

3 dite 199 eur, 4 dite 239 eur

Lexo më shumë

Turqi, Stamboll

2 nete 79 eur, 3 nete 99 eur

Lexo më shumë

PUSHIMET DIMERORE

Udhëtim në Selanik dhe Meteora  2 ditë 59 euro personi.     Dita e...

Lexo më shumë

Hotel Molika

Kaloni fundjava te kendshme dhe interesante ne Hotel Molika…Nje vend...

Lexo më shumë

Hotel Bistra

   Deshironi nje vend te mrekullueshem ku te kaloni pushimet gjithashtu...

Lexo më shumë

Bianka resorts

Bianca Resort ne Kolashin eshte e rrethuar nga nje pyll...

Lexo më shumë

Hotel Alpina

Ne mes te ambjentit te mrekullueshem te Mavrovos, hotel Alpina...

Lexo më shumë

Radika resort

Radika Resort ndodhet ne nje resort malor ne Parkun kombetar...

Lexo më shumë