Udhetim turistik ne Stamboll

Mbledhja e grupit ne aeroportin Nene Tereza.Paraqitja ne aeroport duhet te behet 1 ore e 30 min para nisjes se avionit. Fluturimi rreth 1 ore e 30 min per ne Stamboll. Mberritja ne aeroportin ATATURK te Stambollit dhe pritja nga partneri yne turk. Transferta nga aeroporti ne hotel dhe sistemimi ne hotel Euro Plaza 4 . Mbasdite, nen drejtimin e shoqeruesit tone, vizite ne Dyqanin e Floririt ( Kapalle Carshi ). Darka ne hotel.

Përshkrimi


Dita  e pare
Mbledhja e grupit ne aeroportin Nene Tereza.Paraqitja ne aeroport duhet te behet 1 ore e 30 min para nisjes se avionit. Fluturimi rreth 1 ore e 30 min per ne Stamboll. Mberritja ne aeroportin ATATURK te Stambollit dhe pritja nga partneri yne turk. Transferta nga aeroporti ne hotel dhe sistemimi ne hotel Euro Plaza 4 . Mbasdite, nen drejtimin e shoqeruesit tone, vizite ne Dyqanin e Floririt ( Kapalle Carshi ). Darka ne hotel.
Dita e dyte
Ora 07.00-09.00, ngrenia e mengjesit. Paradite, vizite panoramike me guide ne Monumentet Kryesore te qytetit, si : Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Baziliken e famshme te Shen Sofise  , shetitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Arte nepermjet Ures se Gallates, kalim ne urat e varura te Bosforit per te kaluar ne Kontinentin Aziatik, vizite ne piken turistike te Cam Lixha ( piken me te larte te qytetit, kodra e te dashuruarve ). Mbasdite  e lire. Darka ne hotel.
Dita e trete
Mengjesi ne hotel . Dite e lire per shetitje  agjensia jep asistence. Darka ne Hotel. Mbremja e lire
Dita e katert
Kthimi per ne Shqiperi. Transferta me autobus per ne aeroportin e Stambollit. Nisja nga aeroporti I Stambollit. Mberritja ne aeroportin e Rinasit

Cmimi


PAGESA   EURO  393 EUR Personi
Ne pagese jane perfshire :
* Bileta e avionit vajtje ardhje me Albanian Airlines.
* Akomodimi ne hotel me  4 yje ne qender te pjeses  Evropiane te Stambollit
* Mengjeset dhe darkat per te gjithe ditet e qendrimit.
* Shetitjet ne Stamboll me autobus ( sipas programit )
* Shoqerues dhe guide shqiptare, per the gjithe ditet e qendrimit
* Transfertat Aeroport Hotel  Aeroport

Rezervoni online

Rezervoni online

Emer Mbiemer(*)
Invalid Input

Numer telefoni(*)
Invalid Input

Email(*)
Invalid Input

Numri i personave(*)
Invalid Input

Emri i tour (*)
Invalid Input

Data e rezervimit(*)
Invalid Input

Mesazhi juaj(*)
Invalid Input

Vendosni kodin(*)
Vendosni kodin
Invalid Input

 

Turet jashtë Shqipërisë

Kuba

Udhëtim në Kuba duke filluar nga 1390 euro/personi për 8...

Lexo më shumë

Verona

 Vizitoni qytetin e bukur te Verones dhe shijoni cdo gje...

Lexo më shumë

Viena

Vendi ideal per te kaluar pushimet me te bukura ku...

Lexo më shumë

Tur ne Venecia

Shijoni pushimet ne Venecia ku do mahniteni nga bukurite perrallore...

Lexo më shumë

Tur ne Mynih

Mynihu është një nga qendrat më të rëndësishme ekonomike dhe...

Lexo më shumë

Tur ne Milano

Vizitoni nje nder qytetet me te medha te Italise, gjithashtu...

Lexo më shumë

Kuba 7 net & 8 dite

Shijoni pushime te paharrueshme ne Kube nen shoqerine tone. Perjetoni...

Lexo më shumë

Udhetim turistik ne Stamboll

Mbledhja e grupit ne aeroportin Nene Tereza.Paraqitja ne aeroport duhet...

Lexo më shumë

Udhetim ne Dubai

Pikat kryesore Atlantis The Palm Palm Jumeirah Burj Al Arab Dubai Mall - Shoping...

Lexo më shumë

Udhetim ne Athine

Nisja me autobus në orën 07:00 nga sheshi përpara stadiumit...

Lexo më shumë

Udhetim ne Selanik

Nisja nga sheshi para stadiumit Qemal Stafa në orën 08:00...

Lexo më shumë