Udhetim ne Athine

Nisja me autobus në orën 07:00 nga sheshi përpara stadiumit Qemal Stafa. Kalimi I pikës kufitare të Kakavijës. Gjatë rrugës do të bëhen pushime të shkurtra. Mbërritja në Athinë dhe akomodimi në hotel me 3*. Kohë e lirë në lokalet në qendër të Athinës.

Përshkrimi


Dita e parë
Nisja me autobus në orën 07:00 nga sheshi përpara stadiumit Qemal Stafa. Kalimi I pikës kufitare të Kakavijës. Gjatë rrugës do të bëhen pushime të shkurtra. Mbërritja në Athinë dhe akomodimi në hotel me 3*. Kohë e lirë në lokalet në qendër të Athinës.
Dita e dytë
Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Athinës ku do të vizitohen: Akropoli, një nga monumentet më të lashta në Botën Antike, Teatri Olympia, Tempulli i Zeusit që daton që në shekullin e IV, Muzeu Kombëtar Arkeologjik, Sheshi Sintagma. Darkë në një restorant jashtë hotelit shoqëruar më muzikë folklorike.
Dita e tretë
Mëngjesi në hotel. Vizitë e zonës Plaka, një nga pjesët më interesante të qytetit për shëtitje, me monumente nga më të njohurat në Athinë, vizitë Agora e lashtë.
Dita e katërt
Mëngjesi në hotel. Nisja për në Shqipëri. Fundi i udhëtimit.

Cmimi


Në çmim përfshihet:
Akomodimi në hotel 3* me mëngjes
Darka e ditës së dytë
Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod
Shoqërues shqiptarë gjatë gjithë qëndrimit

Rezervoni online

Rezervoni online

Emer Mbiemer(*)
Invalid Input

Numer telefoni(*)
Invalid Input

Email(*)
Invalid Input

Numri i personave(*)
Invalid Input

Emri i tour (*)
Invalid Input

Data e rezervimit(*)
Invalid Input

Mesazhi juaj(*)
Invalid Input

Vendosni kodin(*)
Vendosni kodin
Invalid Input

Turet jashtë Shqipërisë

Kuba

Udhëtim në Kuba duke filluar nga 1390 euro/personi për 8...

Lexo më shumë

Verona

 Vizitoni qytetin e bukur te Verones dhe shijoni cdo gje...

Lexo më shumë

Viena

Vendi ideal per te kaluar pushimet me te bukura ku...

Lexo më shumë

Tur ne Venecia

Shijoni pushimet ne Venecia ku do mahniteni nga bukurite perrallore...

Lexo më shumë

Tur ne Mynih

Mynihu është një nga qendrat më të rëndësishme ekonomike dhe...

Lexo më shumë

Tur ne Milano

Vizitoni nje nder qytetet me te medha te Italise, gjithashtu...

Lexo më shumë

Kuba 7 net & 8 dite

Shijoni pushime te paharrueshme ne Kube nen shoqerine tone. Perjetoni...

Lexo më shumë

Udhetim turistik ne Stamboll

Mbledhja e grupit ne aeroportin Nene Tereza.Paraqitja ne aeroport duhet...

Lexo më shumë

Udhetim ne Dubai

Pikat kryesore Atlantis The Palm Palm Jumeirah Burj Al Arab Dubai Mall - Shoping...

Lexo më shumë

Udhetim ne Athine

Nisja me autobus në orën 07:00 nga sheshi përpara stadiumit...

Lexo më shumë

Udhetim ne Selanik

Nisja nga sheshi para stadiumit Qemal Stafa në orën 08:00...

Lexo më shumë