Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë një darkë romantike, një guzhinë tradicionale e italiane me familjen e vet, një organizim e atmosferë mbresëlënëse të ditëlindjeve, dasmave dhe çdo gëzimi tjetër familjar.
Ambientet e Hotel Palma janë ideale, të ngrohta e luksoze si për pushime edhe për biznes, për organizimin me profesionalizëm e nivel të lartë të çdo konferece dhe takim pune.
Shërbimi i ngrohtë, familjar dhe me nivel e ndihmues i stafit në çdo moment do tju bëjë të ndjeheni si në shtëpinë tuaj.
Kaloni momente fantastike ne ambientet e ketij hoteli

Pershkrimi

Hotel Vila Palma ofron nje plazh privat me cadra te lira nen rrezet e diellit. Restoranti qe gjendet ne tarracë shërben guzhine mesdhetare dhe ndërkombëtare, ndërsa të gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar dhe Wi-Fi falas. Qendra e Durrësit është 10 km larg. Çdo dhomë ka një ballkon, TV me ekran te sheshtë dhe frigorifer. Hoteli ka ashensor dhe parking falas. Stacion i autobusave lokale është ngjitur me Hotel Palma, ndërsa dyqani më i afërt ushqimor është 20 metra larg. Kepi i Rodonit dhe Kalaja është rreth 50 km larg. Porti i trageteve me linjat drejt Italisë dhe Greqisë gjendet 9 km larg. Airporti i Tiranes është në një distancë prej 35 km larg.

Ofertat

Dhomat Cmimet
Single 44 Eur
Twin 30 Eur
Triple 26 Eur
Quadruple 24 Eur

Hotele

Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë...

Lexo më shumë

Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin...

Lexo më shumë

Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me...

Lexo më shumë

Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel...

Lexo më shumë

Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit...

Lexo më shumë

Hotel Bologna

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron...

Lexo më shumë

Hotel Flamingo

Hotel Flamingo ndodhet ne qytetin e Korçës, ne rrugen e...

Lexo më shumë

Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne...

Lexo më shumë

Hotel Bel Conti

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar...

Lexo më shumë

Hotel Sky-2

Sky 2 Hotel ndodhet në Qendër të Tiranës, vetëm pak...

Lexo më shumë

Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen...

Lexo më shumë

Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i...

Lexo më shumë

Hotel Doro

Hotel Doro ofron akomodim komod dhe te qete, ndodhe vetem...

Lexo më shumë

Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje...

Lexo më shumë

Hotel Rogner

Hotel Rogner Hotel Europapark ndodhet ne qender te mikpritjes tiranase...

Lexo më shumë

Hotel Tirana International

Tirana International Hotel ka 168 dhoma te cilat, 12 jane...

Lexo më shumë

Hotel Sheraton

Sheraton Tirana Hotel & Towers eshte i vetmi hotel me...

Lexo më shumë

Hotel Sky

Tek qendra multifunksionale Sky Tower kynuk do te gjeni vetem...

Lexo më shumë