Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin Epidamni, afër portit dhe disa atraksioneve te tjera si p.sh Muzeut Etnografik “Aleksandër Moisiu”, Amfiteatrit Roman, Kullës Veneciane, Muzeut Arkeologjik si dhe zones administrative.

Pershkrimi

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin Epidamni, afër portit dhe disa atraksioneve te tjera si p.sh Muzeut Etnografik “Aleksandër Moisiu”, Amfiteatrit Roman, Kullës Veneciane, Muzeut Arkeologjik si dhe zones administrative. Hotel Nais ju mirëpret në një ambjent plot sharm dhe elegancë. Eshte nje ndertese e vitit 1930, shtepia dhe zyra e avokatit te njohur " H.Myshketa", qe mbart vlera te medha historike. Per t'ju kthyer tradites se mikpritjes te kesaj familje ne shenje respekti e kujtimi, u ristrukturua në vitin 2000 dhe mori emrin Hotel Nais. Gjate qëndrimit në hotel do të gjeni një shërbim dhe mikpritje të standardit të lartë nga nje personel i kualifikuar e korrekt. Dhomat:  Ka 16 dhoma, 7 dopjo, 7 dyshe dhe 2 suita.
Cdo dhome vjen me sherbimet e nevojshme per klientet qe e bejne ate te ndihet teper i rehatuar. Dhomat permbajne: TV me ekran te shtrire, frigorifer te vogel,ajer te kondicionuar etj
Hoteli ndodhet gjithashtu afer plazheve me te mira si Kallm, tek i cili mund te arrini per vetem 10 minuta me makine

Ofertat

 

Dhomat Cmimet
Dhoma Dopio 45 Eur
Twin 45 Eur
Suit me pamje nga deti 50 Eur
Suit familjare 60 Eur
Dopio single 35 Eur

Hotele

Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë...

Lexo më shumë

Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin...

Lexo më shumë

Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me...

Lexo më shumë

Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel...

Lexo më shumë

Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit...

Lexo më shumë

Hotel Bologna

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron...

Lexo më shumë

Hotel Flamingo

Hotel Flamingo ndodhet ne qytetin e Korçës, ne rrugen e...

Lexo më shumë

Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne...

Lexo më shumë

Hotel Bel Conti

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar...

Lexo më shumë

Hotel Sky-2

Sky 2 Hotel ndodhet në Qendër të Tiranës, vetëm pak...

Lexo më shumë

Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen...

Lexo më shumë

Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i...

Lexo më shumë

Hotel Doro

Hotel Doro ofron akomodim komod dhe te qete, ndodhe vetem...

Lexo më shumë

Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje...

Lexo më shumë

Hotel Rogner

Hotel Rogner Hotel Europapark ndodhet ne qender te mikpritjes tiranase...

Lexo më shumë

Hotel Tirana International

Tirana International Hotel ka 168 dhoma te cilat, 12 jane...

Lexo më shumë

Hotel Sheraton

Sheraton Tirana Hotel & Towers eshte i vetmi hotel me...

Lexo më shumë

Hotel Sky

Tek qendra multifunksionale Sky Tower kynuk do te gjeni vetem...

Lexo më shumë