Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me liqenin? Ne kemi gjetur zgjedhjen perfekte per ju
Hotel Enkelana gjendet ne bregun e Liqenit te Ohrit, ne Pogradec dhe ka plazhin e tij privat.

Pershkrimi

Nje nga aspektet me unike te hotelit eshte pozicioni perfekt. Hotel Enkelana gjendet ne bregun e Liqenit te Ohrit, ne Pogradec dhe ka plazhin e tij privat. Ofron nje akomodim me ajer te kondicionuar, nje restorant dhe nje bar. Hoteli ka 60 dhoma ne total me nje kapacitet prej 128 shtreterish, prej te cileve 14 jane dopio, 34 twin, 6 triple dhe 6 suita (apartamente). Cdo dhome perfshin TV me ekran te sheshte, banjo private. Mysafiret mund te pushojne ne hamam( kjo falas) kurse qendra e fitnesit dhe trajtimet e masazhit jane me pagese extra. Secila nga dhomat ofron nje pamje te mahnitshme nga liqeni i Ohrit. 
Nga qeshori deri ne shtator hoteli ofron argetim per klientet edhe me ane te pishines e cila eshte e ndare ne dy zona dhe gjithashtu ofron mundesi argetimi per femijet 
Pjese e Hotel Enkelanes eshte edhe Pista e lokalizuar ne liqen. Gjate neteve te veres, ky vend behet atraksioni kryesor per te huajt dhe te rinjte. Kercimi, muzika dhe cdo gje tjeter krijojne nje atmosfere te paimagjinueshme verore
Persa i perket kuzhines restoranti i hotelit ofron ushqime tradicionale te krahinave te ndryshme te Shqiperise, por gjithashtu edhe gatime te huaja te kuzhinave me te njohura boterore
Gjithashtu, Hotel Enkelana eshte edhe nje zgjedhje e perkryer per evente te rendesishme sic eshte edhe dasma. Kaloni momentet me te rendesishme te jetes suaj, ne ambientet e bukura te hotelit

Cmimet

Dhomat Cmimet
Dhoma Dopio 3500 Lek
Dhome Dyshe 3500 Lek
Dhome treshe 4000 Lek
Dhome treshe 4000 Lek
Dhome Familjare 6000 Lek
Apartament 7000 Lek
Dhome Superiore (suite) 6000 Lek

Hotele

Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë...

Lexo më shumë

Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin...

Lexo më shumë

Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me...

Lexo më shumë

Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel...

Lexo më shumë

Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit...

Lexo më shumë

Hotel Bologna

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron...

Lexo më shumë

Hotel Flamingo

Hotel Flamingo ndodhet ne qytetin e Korçës, ne rrugen e...

Lexo më shumë

Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne...

Lexo më shumë

Hotel Bel Conti

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar...

Lexo më shumë

Hotel Sky-2

Sky 2 Hotel ndodhet në Qendër të Tiranës, vetëm pak...

Lexo më shumë

Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen...

Lexo më shumë

Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i...

Lexo më shumë

Hotel Doro

Hotel Doro ofron akomodim komod dhe te qete, ndodhe vetem...

Lexo më shumë

Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje...

Lexo më shumë

Hotel Rogner

Hotel Rogner Hotel Europapark ndodhet ne qender te mikpritjes tiranase...

Lexo më shumë

Hotel Tirana International

Tirana International Hotel ka 168 dhoma te cilat, 12 jane...

Lexo më shumë

Hotel Sheraton

Sheraton Tirana Hotel & Towers eshte i vetmi hotel me...

Lexo më shumë

Hotel Sky

Tek qendra multifunksionale Sky Tower kynuk do te gjeni vetem...

Lexo më shumë