Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel Queen ne Tirane. 10 minuta larg qendres dhe cdo aktiviteti tjeter te kryeqytetit.
Dhomat e akomoduara ne menyre moderne ofrojne nje rehati dhe relaks te pakrahasueshem.
Sherbimi perfekt dhe i perqendruar te klienti eshte detaji qe e ben hotelin te plotesuar.
Deshironi nje vend te mrekullueshem ku te mund te shijoni qetesine relaksin dhe komoditetin? Atehere ky eshte vendi i duhur per ju.

Pershkrimi

Lokalizimi-Hoteli poziociohet ne nje ambient te qete te Tiranes,e megjithate shume afer qendres dhe cdo aktiviteti tjeter te kryeqytetit. Te ftuarit mund te shijojne pamje te mrekullueshme te malit nga tarraca e hotelit
Hoteli ka gjithsej 16 dhoma. Dhomat permbajne kushtet e nevojshme per te gjithe klientet si:TV flat screen me kanale satelite,wifi falas jo vetem neper dhoma por ne te gjithe ambientin e hotelit.
Dhomat jane te ndara ne disa lloje: 
Dhome dyshe 
Dhome dyshe me krevate te ndare
Queen Deluxe
Queen Imperial
E gjithe ndertesa eshte projektuar sipas nje stili klasik dhe e moderuar me mobilie te stilit italian

Oferta

 

Dhomat Single Double
101 40 Eur 60 Eur
102 60 Eur 80 Eur
201 40 Eur 60 Eur
202 40 Eur 60 Eur
203 40 Eur 60 Eur
204 40 Eur 60 Eur
205 40 Eur 60 Eur
301 40 Eur 60 Eur
302 40 Eur 60 Eur
303 40 Eur 60 Eur
304 40 Eur 60 Eur
305 40 Eur 60 Eur
401 60 Eur 80 Eur
402 60 Eur 80 Eur
403 60 Eur 80 Eur
404 60 Eur 80 Eur

Hotele

Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë...

Lexo më shumë

Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin...

Lexo më shumë

Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me...

Lexo më shumë

Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel...

Lexo më shumë

Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit...

Lexo më shumë

Hotel Bologna

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron...

Lexo më shumë

Hotel Flamingo

Hotel Flamingo ndodhet ne qytetin e Korçës, ne rrugen e...

Lexo më shumë

Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne...

Lexo më shumë

Hotel Bel Conti

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar...

Lexo më shumë

Hotel Sky-2

Sky 2 Hotel ndodhet në Qendër të Tiranës, vetëm pak...

Lexo më shumë

Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen...

Lexo më shumë

Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i...

Lexo më shumë

Hotel Doro

Hotel Doro ofron akomodim komod dhe te qete, ndodhe vetem...

Lexo më shumë

Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje...

Lexo më shumë

Hotel Rogner

Hotel Rogner Hotel Europapark ndodhet ne qender te mikpritjes tiranase...

Lexo më shumë

Hotel Tirana International

Tirana International Hotel ka 168 dhoma te cilat, 12 jane...

Lexo më shumë

Hotel Sheraton

Sheraton Tirana Hotel & Towers eshte i vetmi hotel me...

Lexo më shumë

Hotel Sky

Tek qendra multifunksionale Sky Tower kynuk do te gjeni vetem...

Lexo më shumë