Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit per Tiranen.

Qasja e tyre me orientim nga pritshmeria dhe nevoja e klientit, i vecon nga pjesa tjeter e tregut. Ne premtojme aq sa mundemi te realizojme  dhe na besoni, jemi ne gjendje te plotesojme dhe madje te tejkalojme pritshmerite e cdo klienti.Stafi i trajnuar profesionalisht dhe i perqendruar tek sherbimi ndaj klienteve e ben hotelin nje nga me te vecantit e Tiranes. 
Na jepni mundesine t'ju tregojme se c'mund te bejme... do te befasoheni!

Pershkrimi


Hoteli sjell nje fryme te re te akomodimit dhe sherbimit qe ne jemi mesuar te shohim deri me sot ne Tirane.
Lokacioni, ne qender te Tiranes, eshte nje nga perparesite kryesore te hotelit
Restoranti i hotelit ofron nje variete shijesh te gatuara ne menyre perfekte. Me nje Chef me eksperienca nderkombetare
Hoteli permban dhoma te llojeve te ndryshme secila me sherbimet e nevojshme te klienteve
Llojet e dhomave:
Dhoma standarte
Dhoma superiore
Dhoma ekzekutive
Suita ekzekutive

Ofertat

Tipi I dhomes Teke Dopio
Standard 77 Eur 89 Eur
Superior 82 Eur 95 Eur
Executive 102 Eur 118 Eur
Executive Suite 140 Eur 140 Eur

Hotele

Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë...

Lexo më shumë

Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin...

Lexo më shumë

Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me...

Lexo më shumë

Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel...

Lexo më shumë

Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit...

Lexo më shumë

Hotel Bologna

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron...

Lexo më shumë

Hotel Flamingo

Hotel Flamingo ndodhet ne qytetin e Korçës, ne rrugen e...

Lexo më shumë

Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne...

Lexo më shumë

Hotel Bel Conti

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar...

Lexo më shumë

Hotel Sky-2

Sky 2 Hotel ndodhet në Qendër të Tiranës, vetëm pak...

Lexo më shumë

Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen...

Lexo më shumë

Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i...

Lexo më shumë

Hotel Doro

Hotel Doro ofron akomodim komod dhe te qete, ndodhe vetem...

Lexo më shumë

Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje...

Lexo më shumë

Hotel Rogner

Hotel Rogner Hotel Europapark ndodhet ne qender te mikpritjes tiranase...

Lexo më shumë

Hotel Tirana International

Tirana International Hotel ka 168 dhoma te cilat, 12 jane...

Lexo më shumë

Hotel Sheraton

Sheraton Tirana Hotel & Towers eshte i vetmi hotel me...

Lexo më shumë

Hotel Sky

Tek qendra multifunksionale Sky Tower kynuk do te gjeni vetem...

Lexo më shumë