Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne vitin 2014 dhe inaguruar ne 21 qershor 2014 ne qytetin e Pogradecit.

Pershkrimi

Ndodhet 400 metra larg nga qendra e qytetit dhe buze shetitores dhe liqenit te Ohrit.Nga dhomat e hotelit mund te shikohet kalaja dhe qendra e qytetit,shetitorja dhe lushishtet, por ne vecanti pamja e mrekullueshme e Liqenit bashke me plazhin.Dhomat e hotelit jane te gjitha te paisura me kondicioner.Hoteli ne total ka 58 dhoma nga te cilat : Suita jane 5 dhoma,Dhoma dopjo jane 35 dhe Dhoma per tre persona jane 18.Hoteli ofron Bar,Restorant,Muzike Live,Parkim te sigurt falas,Recepsion 24 ore,falas wireless internet ne te gjithe ambjentet e hotelit.Per te gjitha rezervimet eshte I perfshire mengjesi ne Restorant.Bari ka nje menu te pasur pijesh alkolike dhe jo alkolike.Restoranti sherben gatime tradicionale dhe gatime te tjera.Nuk ju mbetet gje tjeter vetem te na vizitoni.Tani edhe me shezllone pergjate bregut te Liqenit.Jeni te mirepritur !"Qyteti i Pogradecit eshte nje nder qytetet me te bukura per te kaluar pushimet.Ju mund te zgjidhni midis ketyre aktiviteteve: shetitje me biciklete ne park dhe pergjate shetitores prane bregut te liqenit, mund te vizitoni Drilonin, mund te ecni apo vraponi mengjeseve ne breg te liqenit, mund te vizitoni fshatin turistik te Tushemishtit dhe pika te tjera turistike.Kufiri me shtetin e Maqedonise fqinje eshte vetem 5 min larg me makine nga hoteli jone."

Ofertat

Tipi I dhomes Person
Suita 45 Eur
Double 25 Eur
Double me pamje 30 Eur
Triple 30 Eur
Triple me pamje 35 Eur
Twin 25 Eur
Twin me pamje 30 Eur

Hotele

Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë...

Lexo më shumë

Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin...

Lexo më shumë

Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me...

Lexo më shumë

Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel...

Lexo më shumë

Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit...

Lexo më shumë

Hotel Bologna

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron...

Lexo më shumë

Hotel Flamingo

Hotel Flamingo ndodhet ne qytetin e Korçës, ne rrugen e...

Lexo më shumë

Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne...

Lexo më shumë

Hotel Bel Conti

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar...

Lexo më shumë

Hotel Sky-2

Sky 2 Hotel ndodhet në Qendër të Tiranës, vetëm pak...

Lexo më shumë

Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen...

Lexo më shumë

Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i...

Lexo më shumë

Hotel Doro

Hotel Doro ofron akomodim komod dhe te qete, ndodhe vetem...

Lexo më shumë

Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje...

Lexo më shumë

Hotel Rogner

Hotel Rogner Hotel Europapark ndodhet ne qender te mikpritjes tiranase...

Lexo më shumë

Hotel Tirana International

Tirana International Hotel ka 168 dhoma te cilat, 12 jane...

Lexo më shumë

Hotel Sheraton

Sheraton Tirana Hotel & Towers eshte i vetmi hotel me...

Lexo më shumë

Hotel Sky

Tek qendra multifunksionale Sky Tower kynuk do te gjeni vetem...

Lexo më shumë