Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen me te bukur te qytetit te Durresit.

Pershkrimi

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen me te bukur te qytetit te Durresit. Nje hotel luksi me 18 dhoma te cilat jane dizenjuar per te dhene confort max si dhe per te kenaqur nevojat e atyre qe ju pelqen stili Kombinimi perfekt i vendosjes, lehtesirat qe ofron dhe stafit miqesor e bejne hotelin tone zgjedhjen me te kenaqshme per pushimet tuaja.Falë pozicionit në të cilin Hotel Aragosta është i vendosur, i mundëson të gjitha dhomave publike dhe atyre të miqve, një pamje të mrekullueshme dhe qetësuese nga deti dhe bukuritë e plazhit te Durresit.S ecila nga dhomat e mysafirëve ofron një hapësirë të bollshme, realizuar me synimin që tju sigurojë Juve qetësi dhe produktivitet gjatë qëndrimit si mysafirët tanë. Hoteli ofron pushimet ideale! I vendosur ne bregdetin e mrekullueshem me rere dhe me pamje panoramike nga te gjitha dhomat e tij. Mos humbisni pamjen dhe tingullin e kendshem te dallgeve te detit Hotel Aragosta ofron salle konferencash, dhome takimesh, paisje audio – vizuale, lavanderi, perdorim i lire wireless ne te gjitha hapsirat , plazh privat , parking, lavazh, si dhe stafi miqesor i cili flet shume gjuhe.

Ofertat

Type of room
Standard Single 50 Eur
Standard Twin 65 Eur
Double 75 Eur
Junior Suite 85 Eur
Suite 95 Eur
Extra Suite 125 Eur

Hotele

Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë...

Lexo më shumë

Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin...

Lexo më shumë

Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me...

Lexo më shumë

Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel...

Lexo më shumë

Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit...

Lexo më shumë

Hotel Bologna

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron...

Lexo më shumë

Hotel Flamingo

Hotel Flamingo ndodhet ne qytetin e Korçës, ne rrugen e...

Lexo më shumë

Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne...

Lexo më shumë

Hotel Bel Conti

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar...

Lexo më shumë

Hotel Sky-2

Sky 2 Hotel ndodhet në Qendër të Tiranës, vetëm pak...

Lexo më shumë

Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen...

Lexo më shumë

Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i...

Lexo më shumë

Hotel Doro

Hotel Doro ofron akomodim komod dhe te qete, ndodhe vetem...

Lexo më shumë

Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje...

Lexo më shumë

Hotel Rogner

Hotel Rogner Hotel Europapark ndodhet ne qender te mikpritjes tiranase...

Lexo më shumë

Hotel Tirana International

Tirana International Hotel ka 168 dhoma te cilat, 12 jane...

Lexo më shumë

Hotel Sheraton

Sheraton Tirana Hotel & Towers eshte i vetmi hotel me...

Lexo më shumë

Hotel Sky

Tek qendra multifunksionale Sky Tower kynuk do te gjeni vetem...

Lexo më shumë