Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i vetmi oaz i gjelbëruar për ju që doni të pushoni pas një dite të lodhshme pune apo udhëtimi të gjatë.

Pershkrimi

Do të kuptoni që i keni shpëtuar rutinës, sapo të lini shkollën “Harry Fultz” në rrugën “Panorama” dhe të gjendeni përpara kompleksit me kuzhinë italiane, piceri dhe beer garden. Llojet e ndryshme të mermerit, parketet e drurit, mobiljet italiane, krijojnë një ambient origjinal luksi në hotel ku ndërthuret klasikja me modernen. “Prestige” ofron 20 dhoma të mobiluara me shije të hollë dhe finesë: standarte (dopjo, teke), superiore, treshe, suitë dhe apartament familjar. Të gjitha të pajisura me ajër të kondicionuar, televizor LCD 32″ , minibar, telefon, kasaforta, lavanderi, shërbim interneti dhe tavolinë pune. Mëngjesi, i përfshirë në çmim, shërbehet tek lounge-bar, një ambient i ngrohtë dhe qetësues në katin e fundit të hotelit. Tek Lobby Bar, në katin e parë, shijohet kafeja.

Cmimet

Tipi i dhomes 1 Person 2 Persona
Standarte 60 Eur 70 Eur
Superiore 70 Eur 80 Eur
Triple 80 Eur 80 Eur
Suite Familjare 90 Eur 90 Eur
Suite Junior 90 Eur 90 Eur
Suite Ekzekutive 120 Eur 120 Eur

Hotele

Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë...

Lexo më shumë

Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin...

Lexo më shumë

Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me...

Lexo më shumë

Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel...

Lexo më shumë

Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit...

Lexo më shumë

Hotel Bologna

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron...

Lexo më shumë

Hotel Flamingo

Hotel Flamingo ndodhet ne qytetin e Korçës, ne rrugen e...

Lexo më shumë

Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne...

Lexo më shumë

Hotel Bel Conti

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar...

Lexo më shumë

Hotel Sky-2

Sky 2 Hotel ndodhet në Qendër të Tiranës, vetëm pak...

Lexo më shumë

Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen...

Lexo më shumë

Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i...

Lexo më shumë

Hotel Doro

Hotel Doro ofron akomodim komod dhe te qete, ndodhe vetem...

Lexo më shumë

Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje...

Lexo më shumë

Hotel Rogner

Hotel Rogner Hotel Europapark ndodhet ne qender te mikpritjes tiranase...

Lexo më shumë

Hotel Tirana International

Tirana International Hotel ka 168 dhoma te cilat, 12 jane...

Lexo më shumë

Hotel Sheraton

Sheraton Tirana Hotel & Towers eshte i vetmi hotel me...

Lexo më shumë

Hotel Sky

Tek qendra multifunksionale Sky Tower kynuk do te gjeni vetem...

Lexo më shumë