Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje nder hotelet me moderne ne Tirane e cila eshte ndertuar ne vitin 1998, hotel i cili kombinon tradicionalen dhe klasiken me stile arkitekturale, dhe ndodhet 1000 meters from nga qendra qytetit ne afersi te bankes Nacionale Greke dhe I.C. Bank, Hoteli me 4 yje ofron nje ambjent me kualitet te larte me lehtesira dhe sherbim modern. 28 dhoma shume te ndryshme nga njera-tjetra, si Standarde, Superiore, Grand Deluxe si dhe Suita.

Përshkrimi


Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje nder hotelet me moderne ne Tirane e cila eshte ndertuar ne vitin 1998, hotel i cili kombinon tradicionalen dhe klasiken me stile arkitekturale, dhe ndodhet 1000 meters from nga qendra qytetit ne afersi te bankes Nacionale Greke dhe I.C. Bank, Hoteli me 4 yje ofron nje ambjent me kualitet te larte me lehtesira dhe sherbim modern. 28 dhoma shume te ndryshme nga njera-tjetra, si Standarde, Superiore, Grand Deluxe si dhe Suita.
Lehtesirat ne Dhome :
* Ballkone,
* Kontroll te Ajrit te Kondicionuar,
* Tel
* Sat TV
* Internet wirelees dhe minibar

Rezervoni online

Rezervo hotel

Emer Mbiemer(*)
Invalid Input

Numër telefoni(*)
Invalid Input

E-mail(*)
Invalid Input

Emri i hotelit(*)
Invalid Input

Numri i personave(*)
Invalid Input

Data e mbërritjes (*)
Invalid Input

Data e largimit(*)
Invalid Input

Mesazhi juaj(*)
Invalid Input

Vendos kodin(*)
Vendos kodin
Invalid Input

Hotele

Hotel Palma

Hotel-Restorant  Palma uron mirseardhjen për këdo që dëshiron të shijojë...

Lexo më shumë

Nais Hotel

Gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin...

Lexo më shumë

Hotel Enkelana

Jeni duke kerkuar per nje hotel te mire afer me...

Lexo më shumë

Hotel Queen

Shijoni qetesine qe sjell pozicioni perfekt ku eshte lokalizuar Hotel...

Lexo më shumë

Hotel Lot Boutique

Lot Boutique Hotel eshte nje perjetim i ri i akomodimit...

Lexo më shumë

Hotel Bologna

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron...

Lexo më shumë

Hotel Flamingo

Hotel Flamingo ndodhet ne qytetin e Korçës, ne rrugen e...

Lexo më shumë

Hotel Pogradeci

Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne...

Lexo më shumë

Hotel Bel Conti

I ndërtuar në vitin 2002, duke u rifreskuar dhe konsoliduar...

Lexo më shumë

Hotel Sky-2

Sky 2 Hotel ndodhet në Qendër të Tiranës, vetëm pak...

Lexo më shumë

Hotel Aragosta

Aragosta eshte hotel me 4 yje qe ndodhet ne pjesen...

Lexo më shumë

Hotel Prestige

Hotel “Prestige”, 1 km larg qendrës së Tiranës, është i...

Lexo më shumë

Hotel Doro

Hotel Doro ofron akomodim komod dhe te qete, ndodhe vetem...

Lexo më shumë

Hotel Mondial

Hotel Mondial: do te gjeni rehatine dhe pershtatmerine, eshte nje...

Lexo më shumë

Hotel Rogner

Hotel Rogner Hotel Europapark ndodhet ne qender te mikpritjes tiranase...

Lexo më shumë

Hotel Tirana International

Tirana International Hotel ka 168 dhoma te cilat, 12 jane...

Lexo më shumë

Hotel Sheraton

Sheraton Tirana Hotel & Towers eshte i vetmi hotel me...

Lexo më shumë

Hotel Sky

Tek qendra multifunksionale Sky Tower kynuk do te gjeni vetem...

Lexo më shumë