• + 355 (04) 22 47 267
  • info@concord.al
Vera Dimër Kuba Shqipëria

Vera

Memorje e cila pret që të ndodhë

Lexo më shumë

Dimër

Koha ideale për pushime relaksuese nën bardhësinë e deborës

Lexo më shumë

Kuba

Atje ku koha merr tjetër kuptim

Lexo më shumë

Shqipëria

Destinacioni më i ri në Europë

Lexo më shumë
Concord travel
Concord travel
Kompania jone ka si qellim kryesor ti sherbeje klienteve tane ne Shqiperi me udhetime te gjithanshme si dhe me informacione te pasura mbi holetet.
Pushimet dimerore

Pushimet dimërore

Planifikoni pushimet tuaja dimërore në një nga resortet malore që ofron rajoni.
Lexo më shumë
Ture ne Shqiperi

Vizitoni Shqipërinë

Njihuni me qytet kryesore të Shqipërisë,  bukurite qe keto  qytete  ju ofrojne.
Lexo më shumë
Hotel  Maestal

Hotel Maestral

Hotel Maestral Resort & Casino ndodhet në një gji shkëmbor romantik në bregdetin malazez, në Budva
Lexo më shumë
Ture te ndrsyhme ne Shqiperi

Turet në Shqipëri

Njihuni me turet kryesore që ofron Concord travel  përgjatë gjithë Shqipërisë, për të gjithë ju.
Lexo më shumë
Sport,  concord travel

Sport

Përjetoni disa momente magjike duke mbeshtetur skuadren e zemres ne EURO 2016
Lexo më shumë
Perjetoni kete eksperience te paharrueshme duke rezervuar ne agjensine tone

Kuba

Perjetoni kete eksperience te paharrueshme duke rezervuar ne agjensine tone
Lexo më shumë

Ofertat tona

view_module reorder
Prage

Prage

Kaloni 3 net duke perjetuar momentet me te bukura te jetes suaj ne Prage. {tab=Pershkrimi} Dita...

Lexo më shumë
Radika resort

Radika resort

Radika Resort ndodhet ne nje resort malor ne Parkun kombetar te Mavrovo te...

Lexo më shumë
Shen Valentini ne Dubai

Shen Valentini ne Dubai

11- 15 Shkurt ne Dubai.Nisja nga Tirana nëpermjet Aeroportit "Nënë Tereza" drejt Dubait...

Lexo më shumë
Bianka resort

Bianka resort

Bianca Resort ne Kolashin eshte e rrethuar nga nje pyll i mrekullueshem pishash...

Lexo më shumë
Romë

Romë

Vizitoni Romën nga data 12-14 Shkurt, për vetëm 349 Euro

Lexo më shumë
Karnavalet ne Kroaci

Karnavalet ne Kroaci

Kaloni 4 net te paharrueshme ne Kroaci dhe shijoni edhe karnavalet gjate qendrimit...

Lexo më shumë
Hotel Alpina

Hotel Alpina

Ne mes te ambjentit te mrekullueshem te Mavrovos, hotel Alpina eshte hoteli me...

Lexo më shumë

Regjistrohuni në newsletter

Mern informacionet më të fundit nga newsletter jonë.


Rreth Concord

Concord Travel & Tours nisi aktivitetin e saj ne vitin 1999. Selia e Concord Travel & Tours ndodhet ne qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Durresit. Kompania jone ka si qellim kryesor ti sherbeje klienteve tane ne Shqiperi me udhetime te gjithanshme si dhe me informacione te pasura mbi holetet.

Na ndiqni

  • instagram  Concord travel
  • Facebook  Concord travel
  • Youtube, Concord travel

Kontaktoni

Concord travelAdresa:Bulevardi "Deshmoret e Kombit",
       Kullat Binjake, Kulla 2, Kati 1,
       Tirane, Shqiperi.
Tel: + 355 (04) 22 39 003,
       + 355 (04) 22 47 267
E-mail: info@concord.al